Uvítání věrné obce čtenářské

Vážené čtenářky, vážení čtenáři!

Přechod na »Aktuality«

Možná se podivujete, kde že se to se mnou setkáváte. Proto jen pár slov na vysvětlenou: Moje série příběhů dívek spolupracujících s mimozemšťany, tedy jmenovitě:

byla publikována postupně po sedm let (2003 – 2010) na stránkách www.erato.cz , www.nikolka.cz a nakonec opět na stránkách www.erato.cz . (Byly tam na ně odkazy, ale teď jsou tam trojští koně.)

Své bývalé dvorní vydavatelce, Nikolce, jsem vděčen za mnohé, hlavně pak za péči, kterou až do 15.6.2010 věnovala publikování tohoto románu.

Avšak stalo se – pro mne tedy z naprosto nepochopitelných důvodů, že moje dvorní vydavatelka najednou začala vyvádět neuvěřitelné věci: Dne 15.6.2010 mi oznámila, že je nutno celý příběh přepsat, zbavit ho ‚křesťanských reálií‘, jména Jošua a Gabriel musí z příběhu zmizet a musí být nahrazena jinými. Důvodem prý je, že ona se chystá své aktivity na Síti ukončit a předat tuto agendu Lucce, která prý si to nepřeje. Proč? Ví bůh…

Protože je celý příběh – od názvu prvního dílu (Dědictví božích synů) až po Epilog zatím posledního dílu (Padlí andělé) založen na dänikenovském pojetí Bible – tedy že bohové byli astronauti – musí každý soudný člověk pochopit, že Nikolkou požadované úpravy jsou naprosto nemyslitelné. Pochopitelně jsem takové harakiri odmítl – a následkem toho byl zcela neuvážený a nezodpovědný Nikolčin čin, totiž znepřístupnění – ne-li dokonce vymazání – celé této série ze serveru Erato.cz.

Tím pádem jsem byl postaven před velice závažný problém: Jak svým věrným čtenářkám a čtenářům tyto texty znovu zpřístupnit – zvláště tedy v situaci, kdy má poslední příběh otevřený konec, neboť připravuji ještě další – už šestý díl, který na Padlé anděly přímo navazuje. Protože je nutno jednat rychle, rozhodl jsem se pro toto (provizorní) řešení.

Rovněž tak bych rád znovu zveřejnil čtyři své erotické povídky, jmenovitě:

které byly rovněž původně publikovány na www.nikolka.cz.


Je mi jasné, že se tyto stránky těm Nikolčiným nemohou vzhledově ani zdaleka rovnat. Chybí mi její výtvarný cit a smysl pro estetično, takže mi nezbývá, než se soustředit pouze na vlastní texty. Nenajdete zde proto ani působivé Lucčiny ilustrace, protože je nemám k dispozici a nemám k nim ani autorská práva. Věřím však, že si mě na Síti opět najdete a že se dočkáte i onoho šestého dílu.

Nejprve však musím do publikovatelné formy (tj. do HTML) převést stávající texty a postupně je umístit na Síť, neboť to bylo původní Nikolčino dílo od začátku až do konce – a já tuto verzi nemám uceleně k dispozici.

Tímto sdělením a slibem, že se pokusím o obnovené zveřejnění již hotových sérií v co nejkratším čase, se s vámi prozatím loučím.

Váš Éósforos, 26.6.2010


Aktuality:

Prosím, pokračujte…

1.3.2020 – premiéra
Teď budu ve 14-denních intervalech zveřejňovat 7. díl příběhů dívek a mimozemšťanů.
 
7.1.2020 – premiéra
Podařilo se mi zachránit torzo jedné povídky. Tak jsme ji se Zuzankou doplnili, a teď vám ji předvádíme. Odkaz na povídku „Zlobivé dívčiny“ najdete na obvyklých místech.
 
27.12.2019 — premiéra
Milé čtenářky, milí čtenáři,
i letos zveřejňuji překlad – opět ze zrušeného anglojazyčného serveru »www.speculumpages.com« – tentokát povídku „Boot Camp Blues“.
Odkaz najdete na obvyklých místech.

Co se týče sedmého dílu románu o dívkách a mimozemšťanech »Astronavigátorova vnučka zasahuje«, tak ten mám před dokončením. Už brzy se ho dočkáte.
 
1.12.2019 — premiéra
Vzhledem k tomu, že tu máme zítra zase Advent, čeká vás
nově zerotizovaná vánoční pohádka Zlatě kapradí podle K. J. Erbena.
Odkaz najdete na obvyklých místech.

Co se týče sedmého dílu o roménu dívkách a mimozemšťanech »Astronavigátorova vnučka zasahuje«, dokončil jsem 27. kapitolu.
 
20.2.2019 — premiéra
Nová povídka Se sestrou na chatě (Vyšetření chlapce dívkou a dívky chlapcem. Boj svobodomyslných sourozenců s puritánskými rodiči.)
Odkaz najdete na obvyklých místech.

Co se týče sedmého dílu o románu dívkách a mimozemšťanech »Astronavigátorova vnučka zasahuje«, dokončil jsem 16. kapitolu.
 
20.1.2019
Milé čtenářky, milí čtenáři,
do svých stránek přidávám jisté vysvětlení. Doufám, že vám teď bude leccos jasnější.
 
22.12.2018 – premiéra
Milé čtenářky, milí čtenáři,
jako každoročně zveřejňuji svůj překlad – tentokrát opět ze zrušeného anglojazyčného serveru »www.speculumpages.com«. Psaní sedmého pokračování románu o dívkách a mimozemšťanech jsem zatím přerušil kvůli erotizaci pohádky a překladu, ale budu zase pokračovat…
 
1.12.2018 – premiéra
Milé čtenářky, milí čtenáři,
s letošním Adventem zveřejňuji další mnou zerotizovanou pohádku „O »hloupém« Jankovi“. Odkaz na ní najdete pohopitelně v Obsahu a zpočátku i v Menu.
Novoroční překlad připravuji – bude zase ze zrušeného serveru „speculumpages.com“.

Co se týče sedmého dílu o roménu dívkách a mimozemšťanech »Astronavigátorova vnučka zasahuje«, velice se omlouvám, ale vinou příšerných veder jsem ‚obživl‘ teprve nedávno. Upravil jsem 14. kapitolu a dokončil jsem 15. kapitolu.
 
24.2.2018
Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
příběhy z Detenčního ústavu dnes končí, ale nebojte, budou pokračovat. Pár dalších povídek mám rozepsaných, takže je představím, hned, jak budou hotové a připravené k publikování.
Co se týče sedmého dílu o dívkách a mimozemšťanech »Astronavigátorova vnučka zasahuje«, dokončil jsem 12. kapitolu a připravuji II. intermezzo.
 
23.12.2017 – premiéra
Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
vybral jsem pro vás další povídku ze zrušeného serveru „speculumpages.com“ a přeloženou vám ji předkládám jako novoroční bonus. Povídku „Dívčin nový byt“ najdete pochopitelně v Obsahu a zpočátku i v Menu.
 
2.12.2017 – premiéra
Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
na dnešek jsem připravil další vánoční pohádku (jak už jsem slíbil dne 25.11.2017).
Zde najdete pochopitelně originální znění pohádky „Zlatý vrch“ od B. Němcové. Zerotizovanou verzi najdete jako obvykle v Obsahu (a ze začátku i v Menu).
 
25.11.2017
Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

 
zítra máme zde opět advent a s ním několik změn:
 

 
Co se týče sedmého dílu o dívkách a mimozemšťanech »Astronavigátorova vnučka zasahuje«, mám rozepsanou 10. kapitolu.
 
21.7.2017
Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
Jelikož rok 2017 byl vyhlášen rokem L. L. Zamenhofa (autora mezinárodního jazyka esperanto; *15.12.1859; †14.4.1917), dále s ohledem na fakt, že 26. 7. 1887 vyšla první učebnice esperanta a hlavně proto, že jsem ustanovil esperanto jako ‚úřední‘ jazyk na mimozemských základnách, domnívám se, že by bylo vhodné, aby alespoň DBS v esperantu vyšlo. Začal jsem je proto vydávat pod názvem ‚Heredaĵo de Diaj Filoj‘ (HDF) na adrese http://k10.kreteni.cz/eo/eosforos/.

Poznámka ohledně další série příběhů dívek a mimozemšťanů:
Psaní 7. dilu – Astronavigátorova vnučka zasahuje. – jsem zatím přerušil z důvodu překladu DBS do esperanta. Ale zase budu pokračovat. Zatím jsem u 5. kapitoly.
 
30.12.2016
Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
Jelikož stránky Éósforos na SWEB přestaly dne 25.12.2016 náhle fungovat, zřídil jsem toto zrcadlo. Doufejme, že se ty stránky umoudří a že budou moje spisy i na mých kreténských stránkách
 
25.12.2016 – premiéra
Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
Vedle (již zrušeného) serveru speculumpages jsem si oblíbil i ruskojazyčný server sexytales. Z něho pochází i letošní překlad – povídka „Nemravná přitažlivost“. Najdete ji pochopitelně v Obsahu (a zpočátku i v Menu).

Poznámka ohledně další série příběhů dívek a mimozemšťanů:
Zuzka, moje ‚korepetitorka‘ schválila »Rámcový plán« nového dílu – Astronavigátorova vnučka zasahuje. Zatím mám hotov Prolog a rozepsanou 1. kapitolu.

Také jsem opravil „Odkazy jinam“ (některé už neodkazovaly, kam mají…)
 
27.11.2016 – premiéra
Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
dnes nám začíná advent, proto jsem připravil další vánoční pohádku.
Zde najdete pochopitelně originální znění pohádky „Ptačí hlava a srdce“ od B. Němcové. Zerotizovanou verzi najdete jako obvykle v Obsahu (a ze začátku i v Menu).
 
8.5.2016
Do Slovníčku pojmů (»Co je co«) jsem doplnil základní pojmy 6. dílu.
10.4.2016
Vážené čtenářky, vážení čtenáři!
Osudy hlavních hrdinek i hrdinů 6. dílu románu o dívkách a mimozemšťanech, nazvaného „Přes propast věků“, se uzavírají – a já jsem si tak nějak zadělal na 7. díl… Teď si musím ovšem tak trochu odpočinout, načerpat nové inspirace, doplnit slovníčky »Kdo je kdo« a »Co je co« o nové osoby a fakta ze 6. dílu apod., takže si, prosím, na další pokračování tak trochu (déle) počkejte. Osobně tedy předpokládám, že se mezi tím ozvu zase nějakou novou povídkou, zerotizovanou pohádkou či překladem…
1.4.2016
Vážené čtenářky, vážení čtenáři, rozhodl jsem se informaci o »Mezinárodním dni podprsenek« přestěhovat sem, protože příslušné avízo na epilog PPV bude nahrazeno skutečným epilogem a tato důležitá informace by tím pádem zanikla. Dnešní ‚aprílové‘ datum je k tomo obzvláště vhodné ☺

Tak tedy: 3. duben je vyhlášen jako »Mezinárodní den podprsenek« – což musím jako správný ‚horňák‘ oslavit, a doufám, že nebudu sám. Aby ta oslava měla ‚ty správné grády‘, přidávám úžasný vtip, který jsem před časem objevil na Internetu:

Včera představil Calvin Rickson, expert z univerzity v Oxfordu, svůj nejnovější vynález:

Podprsenku, která zamezuje houpání ze strany na stranu i nahoru a dolů, a dokonce zamezí prosvítání bradavek skrz blůzu, když se ochladí.

Po prezentaci ho přítomní muži pozvali na dvůr a rozbili mu držku…

(Viz originál)

26.12.2015 – premiéra
Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
jednou z mých inspirací jsou též povídky ze zrušeného serveru „speculumpages.com“. Jako novoroční bonus jsem se pokusil jednu z těchto povídek přeložit do češtiny. Jak se mi to povedlo – to už můžete posoudit sami. Povídku „Okouzlující spolupracovnice“ najdete pochopitelně v Obsahu…
 
21.12.2015 – premiéra
Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
jako vánoční bonus jsem zerotizoval další českou klasickou pohádku – tentokrát tu „O černé princezně“ od B. Němcové. Zerotizovanou verzi najdete jako obvykle v Obsahu.
 
28.6.2015
Do Menu jsem přidal odkaz na detailní obsah románu – (zatím byl dostupný jen z předmluvy k PPV).
 
4.6.2015
Jako vánoční bonus jsem zerotizoval klasickou pohádku Živá voda podle K. J. Erbena. Zároveň jsem do ní dal odkaz na originální znění. Jelikož plánuji erotizaci i dalších klasických pohádek, rozhodl jsem se, že budu u sebe držet i jejich originální znění v jednotné grafické úpravě, protože odkazy na různé servery by asi působily chaoticky, nehledě k tomu, že některé pohádky jsem ani nikde nenašel, musel jsem je oskenovat a pustit na ně OCR…
Rovněž se věrné čtenářské obci omlouvám za opožděné vydání 16. kapitoly PPV.
 
21.12.2014 – premiéra
Jeden můj kolega, stěhuje se na nové pracoviště, objevil mezi svými poklady knížku zerotizovaných ruských pohádek a věnoval mi ji. Nepopírám, že to pro mne byla vynikající inspirace.
„Nu což! Máme spoustu pěkných českých pohádek, které by za erotizaci stály,“ řekl jsem si po jejím přečtení, „a k Vánocům se pohádka docela hodí…“
A tak jsem si dovolil jednu klasickou českou pohádku zerotizovat. Jak se mi to povedlo – to už posuďte, moje milé čtenářky a moji milí čtenáři, sami…
Zerotizovanou klasickou pohádku Živá voda (originál podle K. J. Erbena) najdete v Obsahu.
 
4.11.2014 – premiéra
Dnes je tomu 12 let od chvíle, kdy jsem začal spolupracovat s Nikolkou. Sice už tomu tak není, což je mi nesmírně líto, ale přesto k tomuto významnému výročí zahajuji publikování 6. dílu příběhů o dívkách a mimozemšťanech, nazvaného Přes propast věků, který přímo navazuje na předchozí díl. Odkazy na toto nové pokračování najdete v Menu i v Obsahu.
 
6.8.2014
Celý obsah jsem překódoval z iso-8859-2 do utf-8. Při té příležitosti jsem opravil i řadu překlepů, které jsem během této práce objevil. Jedná se o přípravu na další díl příběhů o dívkách a mimozemšťanech, který bych chtěl začít vydávat od listopadu – pokud to stihnu ☺. A možná i něco víc…
 
18.7.2014 – premiéra
Několikrát mi ještě Nikolka vytýkala, že se občas odkazuji na Trestní řád, ale že jsem jí ho nedodal ke zveřejnění. Pravda je taková, že jsem ho měl sice rozepsán, ale nebyl dokončen. Nedávno jsem onen ‚polotovar‘ objevil ve svém archivu, i rozhodl jsem se ho dopracovat. Dnes ho tedy zveřejňuji. Odkaz na něj je všude tam, kde je o něm v DBS zmínka ☺

Poznámka ohledně další série příběhů dívek a mimozemšťanů: Právě mám rozpracovanou 30. kapitolu.
 
28.2.2014
Do slovníčku Kdo je kdo jsem doplnil vlaječky národností jednotlivých postav a vytvořil jsem nové zkratky pro mimozemšťany (XT), padlé anděly (XN) a obyvatele Jeruzalémského království (XJ), využiv skutečnosti, že (zatím) žádný ISO kód země nezačíná písmenem »X«. Tím pádem jsou zrušeny původní kódy MZ, PA a JK, které mohly působit zmatečně.

Poznámka ohledně další série příběhů dívek a mimozemšťanů: Právě mám rozpracovanou 27. kapitolu. (Přes olympiádu jsem toho moc nenapsal…)
 
12.1.2014
Do „Odkazů jinam“ jsem přidal nový odkaz na sérii vynikajících povídek se S/M tématikou. Milovníkům tohoto žánru vřele doporučuji.

Poznámka ohledně další série příběhů dívek a mimozemšťanů: Právě mám rozpracovanou 26. kapitolu.
 
29.11.2013
Poznámka ohledně další série příběhů dívek a mimozemšťanů: Právě mám rozpracovanou 25. kapitolu. Je vidět, že už mě Nikolka nehoní… ☺ / ☹
 
26.3.2013 – premiéra
Do povídek „Byly jsme čtyři“ a „Razítko“ jsem doplnil odkaz na svá pravidla svlékacího pokeru, variantu nuditas supra modum, odsouhlasená mou korepetitorkou. Odkaz na ně najdete i v Obsahu.

Poznámka ohledně další série příběhů dívek a mimozemšťanů: Právě mám rozpracovanou 21. kapitolu.
 
27.4.2012
Poněkud jsem rozšířil a poupravil sekci „Odkazy jinam“.
Dovoluji si upozornit své věrné čtenářky i čtenáře, že v týdnu od 14. do 19. května 2012 bude v ČR přednášet Erich von Däniken (viz!).

Poznámka ohledně další série příběhů dívek a mimozemšťanů: Právě mám rozpracovanou šestnáctou kapitolu.
 
29.6.2011
Doplněna Nikolčina část do předmluvy k Astronavigátorově vnučce v ohrožení. (Děkuji Martinovi V., jehož archiv mi pan Google nabídl…)

Poznámka ohledně další série příběhů dívek a mimozemšťanů: Poněkud jsem se zdržel, mám hotových teprve osm kapitol, takže prosím o výdrž. Dobrou zprávou je, že spolupracuji s novou korepetitorkou.
 
22.8.2010
Přidány Odkazy jinam (Aneb: Odkud čerpám inspiraci…)
 
8.8.2010 — premiéra
Nová povídka Razítko (Prázdninová / dovolenková romance o tom, co se stane, když vrcholový manažer cosi zanedbá a pak hledá na poslední chvíli pomoc u své bývalé spolužačky. Avšak – ženy sice odpouštějí, ale nezapomínají…)
Odkaz najdete v Obsahu.
 
1.8.2010 — premiéra
Do série Padlí andělé byl přidán kalendář roku 1118. Odkazy na něj jsou zabudovány při každé zmínce o roce 1118 počínaje 14. kapitolou od momentu, kdy Lucka stanoví datum Velikonoc.
 
30.7.2010
K románové sérii byly přidány doplňky:
Slovníček Kdo je kdo
Slovníček pojmů
Odkazy na ně jsou zabudovány do Menu.
 
Dnešním dnem je tedy dokončena reedice všeho, co mi kdy Nikolka zveřejnila…
 
18.7.2010
Zveřejněny povídky:
Ach, ten letní čas…
Byly jsme čtyři
Řešení nestandardní situace
Průvan

 
17.7.2010
Zveřejněna série Padlí andělé
 
11.7.2010
Zveřejněna série Astronavigátorova vnučka v ohrožení
 
6.7.2010
Zveřejněna série Astronavigátorovo tajemství
 
4.7.2010
Zveřejněna série Astronavigátorova vnučka
 
26.6.2010
Zveřejněna série Dědictví božích synů

Autor: © Éósforos, 2010 – 2020


Prosím, pokračujte…

Poslední aktualizace:

[CNW:Counter]